Статті

Інтернет магазин меблів Mebel Fashion

Ми надаємо великий вибір меблів для офісу та для дому різних категорій. У нашому каталозі перераховані найпопулярніші моделі офісних крісел, комп'ютерних столів, безкаркасних меблів та ін.

Ми продаємо сертифіковані вироби від виробника за найвигіднішою ціною. Акцентуємо увагу на таких видах товарів: м'які меблі (ліжка для спальні, ліжка для вітальні, ліжка для дитячої кімнати, розкладні ліжка, безкаркасні крісла); офісні меблі (крісла керівника, крісла оператора, дитячі комп'ютерні крісла, крісла для конференцій); меблі для дому (комп'ютерні столи, стелажі, реклайнери, шафи); дитячі меблі (дитячі ліжка, дитячі дивани, дитячі столи).

Асортимент постійно поповнюється новими товарами, систематично розширюємо співпрацю з новими виробниками. Розширюємо лінійку дизайнерських меблів, що виготовляються на замовлення.

Перевагами продукції Mebel Fashion є гарантія зручних покупок та відмінного сервісу з турботою про покупця! Топовий асортимент товарів для будь-якого дизайну інтер'єру відповідає сучасним модним трендам.

Функції та характеристики меблів відповідають стандартним вимогам ергономіки. Окремі категорії можна переглянути у Шоу-румі в Києві. Доставка здійснюється по всій Україні!