| Дитячі меблі | |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Газ-ліфт | Стандартний |
| Хрестовина | Метал |
| Глибина | від 30 – 40 см |
| Висота | від 36 – 58 см |
| Коліщатка | Пластикові зі стопорами |
| Країна виробника | Китай |
| Виробник | MEALUX |
| Тип | Дитяче крісло |
| Вік дитини | від 5 років |


-1125x750.jpg)
-1125x750.jpg)


-100x100.jpg)
-100x100.jpg)
