Дитячий стіл-парта Mealux Sherwood Plus (page 2)
17600 грн.
- Є в наявності
- Виробник: MEALUX
- Модель: 10831
| Дитячі меблі | |
| Матеріал поверхні | МДФ |
| Регулювання висоти | Є |
| Ширина | 119 см |
| Глибина | 70 см |
| Надбудова | Є |
| Вага | 61,5 |
| Висувні ящики | Є |
| Нахил стільниці | Регулюється |
| Висота надбудови | 35 см |
| Країна виробника | Китай |
| Виробник | MEALUX |
| Каркас | Метал |
| Вік дитини | від 7 років |

-1125x750.jpg)
-1125x750.jpg)
-1125x750.jpg)
-1125x750.jpg)
-100x100.jpg)
-100x100.jpg)
-100x100.jpg)
-100x100.jpg)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)
-200x200.jpg)