Диван Консул розкладний 3-х місний (page 2)
24600 грн.
- Є в наявності
- Виробник: ШИК ГАЛИЧИНА
- Модель: 10675
| Меблі | |
| Трансформація | Розкладний |
| Тип | 3-місний |
| Висота | 104 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глибина | 102 см |
| Глибина сидіння | 54 см |
| Ширина | 200 см |
| Розмір спального місця | 140х195 см |
| Вид | Прямий диван |
| Країна виробника | Україна |
| Виробник | Шик Галичина |
| Стиль | Класика |













