| Меблі | |
| Трансформація | Розкладний |
| Висота | 100 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глибина | 100 см |
| Ширина | 245 см |
| Розмір спального місця | 130х195 см |
| Ніша для білизни | Є |
| Вид | Прямий диван |
| Оббивка | Тканина |
| Механізм | Єврокнижка |
| Країна виробника | Україна |
| Стиль | Прованс |
| Меблі | |
| Трансформація | Розкладний |
| Висота | 100 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глибина | 100 см |
| Ширина | 245 см |
| Розмір спального місця | 130х195 см |
| Ніша для білизни | Є |
| Вид | Прямий диван |
| Оббивка | Тканина |
| Механізм | Єврокнижка |
| Країна виробника | Україна |
| Стиль | Прованс |
Callback
Будь ласка, вкажіть імя і свій номер телефону, щоб ми могли звязатися з Вами
Your message has been sent. We will call You back.
Processed entered data...